AZZ KARRIER

Rólunk...

A sikeres bővülés érdekében keressük csapatunk legújabb tagjait a következő tanévre!

Az AZZ annyit tesz: alternatív zeneoktatás és zeneszerzés.

2018-ban indult el az AZZ ZENESULI a 18. kerületben. Budapesten  ma már több, mint 20 iskolában ( 4 különböző kerületben) elérhető szolgáltatásunk, továbbá 2023 szeptemberétől  útjára indult  ZENEOVI programunk is.

Jelenleg közel 500 fős tanulói bázissal rendelkezünk.
Saját a színkottához közel álló módszerrel dolgozunk, melyet gyógypedagógusok, fejlesztő pedagógusok és zenetanárok segítettek kidolgozni.

Innovatív  módszerünkkel 3 éve rendszeresen felkerülünk az EDISON 100 térképére.

Részletekért kattints:

Tapasztalataink azt mutatják, hogy a csoportos élménypedagógiai módszernek köszönhetően a gyermekek kellőképpen motiválttá válnak a zene tanulásra, zenei képességeik pedig gyönyörűen fejlődnek. A játékos foglalkoztatásnak köszönhetően pedig észrevétlen sajátítják el a zenei alapismereteket.

Tanítványaink siekertörténetei és a szülői visszajelzések igazolják eredményességünket!

Timi világa

Dani és Nati világa

Lili és Sári

2020-ban a pandémia következtében szülői kérésre kelt életreaz AZZ EGYÉNI, így magánórák keretein belül is végzünk tehetséggondozást.

Amit kínálunk:

  • Te mondod meg mikor, hol és mennyit szeretnél dolgozni.

  • Más munkával, egyéb tanulmányaiddal is összeegyeztetheted a foglalkozások időpontjait.

  • Pedagógiai szabadság.

  • Ingyenes továbbképzések.

  • Vállalkozási ismeretek.

  • Támogató szuper csapat.

  • Szakmai fejlődési lehetőség, megtanítunk mindenre!

  • Változatos, kreatív munkavégzés.:)

  • Kiemelt bérezés.

Feladataid lesznek:

  • Csoportos foglalkozások megtartása általános iskolákban, óvodákban. Hétköznapokon jellemzően 14.00-17.30-as idő intervallumban.
  • Folyamatos kapcsolattartás azokkal az intézményekkel és dolgozóival, ahol az órákat tartod.
  • Magas oktatási színvonal biztosítása az órákon, az általunk elvárt oktatási módszerek és eszközök alkalmazásával.
  • Részvétel bemutató óráinkon.
  • Szülőkkel folyamatos kapcsolattartás akár szóban akár e-mailben.
  • Jelenléti ív vezetése.
  • Hangszerek,oktatási eszközök biztosítása a foglalkozáson.

Téged keresünk, ha:

  • Empatikus vagy, jó kommunikációs és szervező képességekkel rendelkezel.
  • Iskolás oktató lennél elvárjuk a hangszeres tudást gitáron és zongorán.
  • Tisztán énekelsz.
  • Van  valamennyi tanítási tapasztalatod, szeretsz gyerekekkel foglalkozni, nyitott vagy a tanulásra.
  • Önállóan és lelkiismeretesen végzed a munkádat.
  • Rugalmas és jó problémamegoldó vagy.
  • Nyitott vagy arra, hogy elindítsd saját vállalkozásodat.
  • Van pedagógus végzettséged vagy folyamatban lévő tanulmányaid vannak.
  • Felelősségteljes és megbízható vagy.
  • Nem ijedsz meg a kihívásoktól.

Előny, de nem feltétel, ha:

  • Több hangszeren is játszol.
  • Van gyermektáboros tapasztalatod.
  • Van felsőfokú zenei végzettséged és aktív színpadi tapasztalattal is rendelkezel.
  • Több napot is tudsz vállalni.
  • Rendelkezel B2-es jogosítvánnyal és saját gépjárművel.
  • Van működő egyéni vállalkozásod.