ÓRAREND

ONLINE ÓRAREND

KEDDI NAPOKON - LÉNA NÉNI

16.40 Emojis zongora

17.20 Kedvenceink zongorán

18.00 Emojis gitár

18.40 Kedvenceink gitáron

KEDDI NAPOKON - ÁGI NÉNI

17.00 Kedvenceink zongorán

17.40 Kedvenceink gitáron

SZERDAI NAPOKON - MARINA NÉNI

16.40 Emojis zongora

17.20 Kedvenceink zongorán

18.00 Emojis gitár (Léna néni)

18.40 Kedvenceink gitáron (Ági néni)

CSÜTÖRTÖKI NAPOKON - ÁGI NÉNI

18.00 Kedvenceink zongorán 

PÉNTEKI NAPOKON - BIANKA NÉNI

17.00 Emojis furulya

ÚJ IDŐPONTOK BEVEZETÉSÉT TERVEZZÜK!

A pirossal jelzett iskolákban sajnos szünetel a foglalkozás.

Lipták Villa, Zugló, 14. kerület

Keddi napokon

16.30 - 17. 15 Emojis zongora

Nagy Lili

Budapesti út 70., Sashalom, 16.kerület 

Hétfői napokon

15.40 - 16.25 Emojis gitár

Szász Ági

Budapest School, Campona 22.kerület

Szerdai napokon

Szász Ági

PIK, Pestszentimrei Közösségi Ház, 18.kerület

Egyeztetés alatt


A pirossal jelzett iskolákban sajnos szünetel a foglalkozás.

Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Általános Iskola 18.kerület

Szerdai napokon

14.00 zongora

14.40 zongora

15.20 gitár

16.00 gitár

Sárközi Ágnes

Kastélydombi Általános Iskola 18.kerület

Csütörtöki napokon

Sárközi Ágnes


Kandó Téri Általános Iskola 18.kerület

Keddi napokon

15.00 zongora

15.40 zongora

16.20 gitár

17.00 gitár

Sárközi Ágnes

Brassó Utcai Általános Iskola 18.kerület

Keddi napokon

15.00 zongora

15.40 zongora

16.20 gitár

Szilágyi Diána


Kassa Utcai Általános Iskola  18.kerület

Hétfői napokon

15.00 zongora

15.40 zongora

16.20 gitár

Sárközi Ágnes

Sztehlo Gábor Evangélikus Általános Iskola 18.kerület

Csütörtöki napokon

Szilágyi Diána vagy Gvolik Léna

Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola 18.kerület

Csütörtöki napokon

Bilku Marina és Fegyó Benedek

Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola

Keddi napokon

Gvolik Léna

Bókay Árpád Általános Iskola 18.kerület

Hétfői napokon

Gvolik Léna

Gloriett Sportiskolai Általános Iskola 18.kerület

Szerdai napokon

Gvolik Léna

Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola 18.kerület

Keddi napokon

Bilku Marina

Darus Utcai Általános Iskola 18.kerület

Csütörtöki napokon

Gvolik Léna

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola 16.kerület

Keddi napokon

Nagy Lili



Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola 16.kerület

Hétfői napokon

Szász Ágnes

Móra Ferenc Általános Iskola 16.kerület

Szerdai napokon

Szász Ágnes

Móra Ferenc Általános Iskola 16.kerület

Csütörtöki napokon

Szirmai Tünde

Kölcsey Ferenc Általános Iskola 16.kerület

Keddi napokon

Szász Ágnes

Herman Ottó Általános Iskola 16.kerület

Egyeztetés alatt

Nagy Lili vagy Szirmai Tünde

Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola 14.kerület

Egyeztetés alatt

Nagy Lili

Budapest School, Campona 22.kerület

Szerdai napokon

Czehlár Boróka

Ferencvárosi Sportiskola 9.kerület

Pénteki napokon

Somogyi Bianka

Szent-Györgyi Albert Általános Iskola 9.kerület

Egyeztetés alatt

Fábik Jennifer